Hakkımızda

Hakkımızda

CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş., 28.05.2013 tarihinden itibaren "Sizin Enerjiniz" şirket sloganıyla Akdeniz bölgesindeki  milyonlarca insanın hayatını enerjisiyle aydınlatan perakende elektrik satış şirketi olarak faaliyetine başlamıştır.

 

Şirket ortakları enerji sektöründe üretim, dağıtım, toptan ve perakende elektrik satışında lider firmalar olan Cengiz Holding, Limak Holding ve Kolin İnşaat A.Ş. dir. Gruba ait Perakende Elektrik Satış Şirketleri; CLK Akdeniz Elektrik, CLK Boğaziçi Elektrik, CLK Uludağ Elektrik ve CLK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş. dir. Ayrıca, Elektrik Dağıtım sektöründe; Akdeniz Elektrik Dağıtım, Boğaziçi Elektrik Dağıtım, Uludağ Elektrik Dağıtım ve Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş olmak üzere dört bölge de sekiz şirket ile toplam 11 ilde, yaklaşık 10 milyon aboneye hizmet vermektedir.

 

CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş Antalya, Burdur, Isparta illerini kapsayan Akdeniz bölgesinde yaklaşık 1,7 milyon aboneye hizmet vermektedir. Bölgede görevli perakende satış şirketi olarak serbest tüketicilere ikili anlaşmalar yolu ile, serbest olmayan tüketicilere ise, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından verilen lisans doğrultusunda ulusal tarifeden perakende elektrik satışı yapmaktadır. Aynı zamanda bölge dışında bulunan serbest tüketicilere de elektrik satış hizmeti vermektedir.

 

CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş'yi rakiplerinden farklı kılan en önemli özellik ise, bölgenin enerji ihtiyaçlarını, beklentilerini en iyi anlayan ve karşılayan şirket olma vizyonuyla hareket etmesidir. Bu doğrultuda piyasada yol gösterici olmayı hedeflemiş her geçen gün en güncel teknolojileri kullanarak en iyi hizmeti tüketicisiyle buluşturmak için kendisiyle yarışmaktadır.

 

CLK Akdeniz Elektrik Perakende Satış A.Ş sosyal sorumluluk, toplum hassasiyeti ve çevre bilinci ile bir çok kampanyaya da liderlik etmektedir.

©2013 CLK Akdeniz. Tüm Hakları Saklıdır.          Kullanım ve Koşullar          Gizlilik ve Güvenlik